Zelený čaj extrakt Vital Factory | Vital Factory
MENU Košík Účet Hľadať

Zelený čaj extrakt Vital Factory

100621
7,99 €8,99 € 11%

Upozornite ma, keď produkt bude skladom.

Vypredané
5
0  
  • prírodný extrakt
  • silný antioxidant
  • vysoký obsah EGCG
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free
RAW

Druhý najpopulárnejší nápoj na svete za vodou, zelený čaj, sa už dlho používa v Číne a po celej Ázii. Pochádza z rastliny camellia sinensis (tej istej rastliny, z ktorej pochádza aj čierny čaj a čaj oolong), listy mladého zeleného čaju sa sušia krátko po zbere, čo znamená menšiu oxidáciu a lepšie konzervované fytochemikálie, ako sú tanníny. To znamená, že listy sú organicky bohaté na celý rad vitamínov a zlúčenín, vrátane polyfenolov.

Keď pijeme zelený čaj veľa prospešných látok a výživných nutrientov zostáva v listoch. Užívaním extraktu môžeme zabezpečiť, že naše telá absorbujú viac týchto látok.

 

Polyfenoly obsiahnuté v zelenom čaji, konkrétne katechín nazývaný EGCG (Epigallocatechin Gallate), môžu pomôcť chrániť krvné bunky pred oxidačným stresom. Prírodný kofeín pôsobí ako stimulant, ktorý môže byť prospešný pre normálnu kognitívnu funkciu, pamäť a zlepšenú náladu. Kofeín v zelenom čaji je tiež menej koncentrovaný ako v káve, čo znamená, že dodáva energiu bez nervozity, ktorá môže vzniknúť po káve.

Prírodné antioxidanty majú silné protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť s celým radom problémov. Zelený čaj obsahuje tiež významné množstvo ďalších živín, konkrétne vitamínu B2, vitamínu E, kyseliny listovej a B-karoténu, ktoré majú ďalšie výhody pri podpore a posilňovaní telesných funkcií.

Odporúčaná denná dávka extraktu zeleného čaju predstavuje 300mg. Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite. Zelený čaj extrakt tiež môžete zaliať horúcou vodou ako čaj.

Zloženie: Zelený čaj extrakt z listov (Camellia sinensis) s obsahom polyfenolov 40%

Hodnotenia
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách