Stéviové kvapky SweetLeaf | Vital Factory
MENU Košík Účet Hľadať

Stéviové kvapky SweetLeaf

100599
7,99 €13,99 € 43%
Skladom > 5 ks.
5
0  
  • 100% prírodné sladidlo
  • plnohodnotná náhrada cukru
  • široké využitie
  • 1 kvapka = 1 kocka cukru
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free
RAW

S kvapkami SweetLeaf® Sweet Drops™ môžete dochutiť akékoľvek jedlo alebo nápoj. Kvapky slúžia ako plnohodnotná náhrada klasického cukru. Sú náhradným sladidlom s čisto prírodným pôvodom.

Oproti klasickým stéviovým kvapkám (tabletám / prášku), kvapky SweetLeaf nezanechávajú horkosť ani pachuť v ústach. Je to vďaka jedinečnému spôsobu spracovania, pri ktorom nie sú k čisteniu stéviového extraktu použité žiadne chemické prísady. Ten je naopak niekoľkokrát prefiltrovaný, čím je dosiahnutá jedinečná čistota, ktorú bežné stéviové kvapky ani zďaleka nedosahujú. Aj vďaka tomu získala spoločnosť SweetLeaf viacero svetových ocenení.

Kvapky neobsahujú žiadne kalórie, sacharidy, cukor ani lepok. Sú preto vhodné aj pre profesionálnych a amatérskych športovcov, diabetikov a deti.

1 kvapka = 1 kocka cukru.

Pridajte niekoľko kvapiek podľa chuti do vášho obľúbeného jedla alebo nápoja. Kvapky majú všestranné využitie a hodia sa napríklad do kaší, müsli, cereálií, pudingov, zmrzlín, smoothie a podobne. Pridať ich môžete napríklad aj do cesta pri pečení. Veľmi obľúbené sú tiež ako sladidlo kávy, čaju, kakaa, vareného vína, milkshake a iných nápojov.

Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia a pri teplotách 4-25°C, nevystavujte mrazu. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím.

Priemerné výživové hodnoty na 100g
Energetická hodnota0 kJ / 0 kcal
Tuky0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny0 g
Soľ0 g
Hodnotenia
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách